The Solution Providers Week


Rejestracja


Witamy Dostawców Rozwiązań!
Z radością zapraszamy na trzecią series ekskluzywnych kolacji, które odbędą się od 25 Thu 28 września 2023 r. Te długo oczekiwane wydarzenia będą okazją do usłyszenia, co gotuje się na rynku. We are looking forward to seeing you at Retail Summit 2024, so you can now look forward to seeing it again.

Te kolacje stanowią niepowtarzalną okazję, aby być after bieżąco z najnowszymi trendami w branży, podzielić się swoją wiedzą i wziąć udział w wartościowych dyskusjach z innymi profesjonalistami. Aktywnie uczestnicząc w tych spotkaniach, będziesz mieć szansę zdobyć cenne spostrzeżenia, odkryć nowe trendy i uchwycić pomysły i rozwiązania, które kształtują rynek. To doskonała okazja, aby być after czele innowacji branżowych i być wyposażonym w najnowocześniejsze rozwiązania dla swoich clientów.

Ponadto, kolacje odegrają istotną rolę w przygotowaniach at Retail Summit 2024. Dążąc dostarczenia wyjątkowego wydarzenia, Twoja obecność i zaangażowanie podczas tych kolacji pomogą took uwzględnić najbardziej istotne i pr ze łomowe pomysły. To niesamowita okazja, aby podzielić się swoją wiedzą i współpracować z liderami, aby wspólnie napędzać branżę do przodu.


You'll be happy to know more about it, you'll be able to find out more about it if you want to know more about it. Specjalnie wybraliśmy dostawców rozwiązań, takich jak Ty, aby dołączyli do nas podczas tych wyjątkowych wydarzeń.

Przygotuj sobie wolny czas (popołudniami) od 25 Thu 28 września 2023 roku i dołącz do nas tych wysoce oczekiwanych kolacjach. Przygotuj się na fascynujące dyskusje, nawiązanie kontaktów z liderami branży i odkrywanie przyszłości rozwiązań handlu detalicznego. We are looking forward to seeing you soon, as soon as possible, so that we can continue to do business with you after Retail Summit 2024

Z niecierpliwością oczekujemy Twojego udziału w tym niezwykle cennym spotkaniu dla Dostawców Rozwiązań!


Casper Haring CEO European Conferences United

Były Prezydent RP Lech Wałęsa inauguruje Retail Summit 2024 wraz z Casperem Haringiem, CEO European Conferences United

Dołącz do nas na kolejny Tydzień Rozwiązań Dostawców we wrześniu!


K olacje odbędą się od 25 Thu 28 września 2023 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 
Prosimy pamiętać, że wydarzenie to odbywa się wyłącznie after zaproszenie. Jeśli otrzymałeś już zaproszenie, uprzejmie prosimy o zarejestrowanie swojej obecności tutaj, aby zagwarantować sobie miejsce. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zaproszenia, ale jesteś zainteresowany uczestnictwem, zapraszamy do zarejestrowania swojego zainteresowania tutaj. Nasz zespół przeanalizuje Twoją rejestrację i jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz oficjalne zaproszenie after udział w tym ekskluzywnym spotkaniu.


They are very interesting when it comes to their work, they are very easy to use, they are very interesting and they are very easy to use. Pozwoli took to zapewnić jak najwięcej miejsc dla dostawców rozwiązań i zapewnić angażujące doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie podczas Tygodniu Rozwiązań Dostawców w hotelu Polonia Palace w Warszawie we wrześniu!


Tutaj można przejrzeć firmy, których przedstawiciele zarejestrowali się już after kolację.Rejestracja


Industry Insights Pre-Conference Dinner for Solutions Providers September 2023


 III ESG Industry Insights

Pre-Conference Dinner
poniedziałek 25 września 2023 r

 

 III Supply Chain Insights

Pre-Conference Dinner
wtorek 26 września 2023 r

 III eCommerce Industry Insights

Pre-Conference Dinner
środa 27 września 2023 r

 

III Digital Retail Industry Insights
Pre-Conference Dinner
czwartek 28 września 2023 r

Paneliści III ESG Industry Insights Pre-Conference Dinner European Circular Retail Congress for Solutions Providers

25 wześnia 2023Paneliści III Supply Chain Industry Insights Pre-Conference Dinner Retail Summit for Solutions Providers

26 wześnia 2023


Paneliści III eCommerce Industry Insights Pre-Conference Dinner Retail Summit for Solutions Providers

27 wześnia 2023


Paneliści III Digital Retail Industry Insights Pre-Conference Dinner Retail Summit for Solutions Providers

28 wześnia 2023
PARTNER STRATEGICZNY 2023


Twój potencjalny wkład w      Poland & CEE Retail Summit 2024 !


Solution Providers HUB


Czy chcecie Państwo bezpłatnie wpłynąć after program Retail Summit 2024   i dostosować go do swoich zainteresowań?


  • Przeglądając program i podając tematy do omówienia w prezentacjach i dyskusjach panelowych. Program jest rozwijany, ale zawsze mile są widziane sugestie na temat konkretnych potrzeb. Czekamy after suggestion
  • Sprawdzając prelegentów. Może macie Państwo klientów, którzy niedawno wdrożyli niektóre z Waszych świetnych rozwiązań i którzy sprawdzą się na scenie jako prelegenci lub paneliści? I tutaj również czekamy na sugestie.

Możecie być Państwo zainteresowani prelekcją i/lub zasugerować prelegenta z Waszej firmy  • Dajemy pierwszeństwo obecnym partnerom konferencyjnym do przemawiania na konferencji, ale zawsze zapraszamy nowych, potencjalnie zainteresowanych do dołączenia do ekskluzywnego grona partnerów.

Możecie być Państwo zainteresowani udziałem w konferencji  • Przyjmiemy, że na konferencji maksymalnie 25% spośród uczestników będzie przedstawicielami dostawców rozwiązań, a tym samym dajemy możliwość zarejestrowania się (za opłatą) na tę konferencję i poszukiwania nowych kontaktów pośród tych, którzy naprawdę potrzebują doskonałych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez Państwa firmę.


 

Skontaktuj się ze mną,
w sprawie tematów do programu

 

 

 Skontaktuj się ze mną, aby poznać możliwości partnerstwa

 

 

 

 

Skontaktuj się ze mną, aby poznać możliwości uczestnictwa