The Solution Provider Week


 Spotkajmy się w styczniu na kolacji podczas kolejnej serii spotkań Tygodnia Dostawców Rozwiązań!


Pierwsza seria kolacji Tygodnia Dostawców Rozwiązań zorganizowana we wrześniu 2022 roku w ramach przygotowań do European Circular Retail Congress (ECRC), okazała się wielkim sukcesem. Informacje zwrotne od uczestników dały nam również poczucie celu, misji i przekonanie, że idziemy w dobrym kierunku! W kolacjach uczestniczyło ponad 300 osób i cieszę się, że trafiłem na tak liczną, zaangażowaną i pełną energii publiczność. Dzięki wkładowi dostawców rozwiązań obecnych podczas spotkań, odpowiednio doszlifowaliśmy treść tematyczną ECRC.


Idea włączania dostawców rozwiązań we wszystko, co robimy, staje się jeszcze ważniejsza obecnie, w tych trudnych czasach. Wspólnie musimy inspirować branżę do dalszych innowacji, nawet w sytuacji, gdy firmy znajdują się pod presją rozwiązywania bieżących problemów.

Dlatego ważny jest głos tych, którzy dostarczają rozwiązania – rozwiązania na dziś i na jutro.
Obecnie przygotowujemy się do organizacji kolejnego, pierwszego tak dużego w 2023, wydarzenia dla branży – 14. edycji Retail Summit, który odbędzie się 29 i 30 marca w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie.

Nieustannie wsłuchujemy się w głos dostawców rozwiązań i dostosowujemy nasze konferencje, kolacje i inne wydarzenia do aktualnych potrzeb branży. Dlatego kolejny Tydzień Dostawców Rozwiązań zaplanowano już na 23-26 stycznia 2023 roku w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na jedną lub więcej kolacji z nowej serii spotkań.

Pobudźmy razem branżę do innowacji!


Casper Haring CEO European Conferences United



 

Dołącz do nas na kolejny Tydzień Dostawców Rozwiązań w styczniu!

Uczestnicy Tygodnia Dostawców Rozwiązań we wrześniu 2022 r. zostaną automatycznie zaproszeni na kolejne kolacje dla dostawców rozwiązań, które odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2023 r. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Radison Blu Sobieski, w Warszawie. Jeśli nie byliście Państwo obecni i chcielibyście otrzymać zaproszenie na kolejną serię kolacji -  tutaj można się zarejestrować;

 

Rejestracja


 


ESG Industry Insights
poniedziałek 23 stycznia 2023 r

Supply Chain Industry Insights
wtorek 24 stycznia 2023 r

eCommerce Industry Insights
środa 25 stycznia 2023 r

Digital Retail Industry Insights
czwartek 26 stycznia 2023 r



PARTNER STRATEGICZNY 2023







ESG Industry Insights Dinner Panelists, 23 stycznia 2023 r













Supply Chain Industry Insights Dinner Panelists, 24 stycznia 2023 r













eCommerce Industry Insights Panelists, 25 stycznia 2023 r










Digital Retail Industry Insights Panelists, 26 stycznia 2023 r





 




Twój potencjalny wkład w Retail Summit 2023!


Czy chcecie Państwo bezpłatnie wpłynąć na program Retail Summit 2023 i dostosować go do swoich zainteresowań?


  • Przeglądając program i podając tematy do omówienia w prezentacjach i dyskusjach panelowych. Program jest rozwijany, ale zawsze mile są widziane sugestie na temat konkretnych potrzeb. Czekamy na sugestie
  • Sprawdzając prelegentów. Może macie Państwo klientów, którzy niedawno wdrożyli niektóre z Waszych świetnych rozwiązań i którzy sprawdzą się na scenie jako prelegenci lub paneliści? I tutaj również czekamy na sugestie.

Możecie być Państwo zainteresowani prelekcją i/lub zasugerować prelegenta z Waszej firmy



  • Dajemy pierwszeństwo obecnym partnerom konferencyjnym do przemawiania na konferencji, ale zawsze zapraszamy nowych, potencjalnie zainteresowanych do dołączenia do ekskluzywnego grona partnerów.

Możecie być Państwo zainteresowani udziałem w konferencji



  • Przyjmiemy, że na konferencji maksymalnie 25% spośród uczestników będzie przedstawicielami dostawców rozwiązań, a tym samym dajemy możliwość zarejestrowania się (za opłatą) na tę konferencję i poszukiwania nowych kontaktów pośród tych, którzy naprawdę potrzebują doskonałych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez Państwa firmę.


 

Skontaktuj się ze mną,
w sprawie tematów do programu

 

 

 Skontaktuj się ze mną, aby poznać możliwości partnerstwa

 

 

 

 

Skontaktuj się ze mną, aby poznać możliwości uczestnictwa

 


Cztery kolacje, w których możesz wziąć udział, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań!


 ESG Industry Insights 

poniedziałek 23 stycznia 2023 r

 

Supply Chain Industry Insights 

wtorek 24 stycznia 2023 r

eCommerce Industry Insights

środa 25 stycznia 2023 r

 Digital Retail Industry Insights 

czwartek 26 stycznia 2023 r

 



Czego oczekujemy od kolacji?
Od 20 lat łączymy branżę handlu detalicznego i CPG na naszych najważniejszych konferencjach i kolacjach społecznościowych i innych wydarzeniach. Spotkania są bardzo dobrze odbierane i wspierane przez firmy, które mają świetne narzędzia i rozwiązania dla branży, a podczas kongresów pokazują swoje najlepsze rozwiązania pozwalające zmieniać branżę przy użyciu ich narzędzi i rozwiązań. Podczas Tygodnia Dostawców Rozwiązań odwracamy ten proces: zamiast pokazywać, co jest możliwe do zaoferowania, oddajemy głos branży na temat tego, co ich zdaniem jest potrzebne do zaoferowania!


Kolacje nie funkcjonują w próżni, kolacje są tylko punktem wyjścia do budowania społeczności aktywnych profesjonalistów zainteresowanych dostarczaniem narzędzi i rozwiązań spełniających obecne i przyszłe potrzeby branży retail i CPG. Po zakończeniu pierwszego cyklu kolacji będziemy prowadzić działania mające na celu przygotowanie nowych inicjatyw mających na celu jeszcze lepsze sprzężenie sektora detalicznego z dostępnymi odpowiednimi narzędziami i rozwiązaniami, bo celem ostatecznym jest stworzenia zdrowszego środowiska konsumenckiego i biznesowego!

Wydarzenia powiązane
Kolacje są częścią naszego większego planu – inspirowanie, innowacyjność i zwiększenie efektywności w branży retail i CPG. Kolacje to również punkt wyjścia dla uczestników do zapoznania się z European Circular Retail Congress 2022 w dniach 21-24 listopada (https://circular-retail.eu), Retail Summit 2023 w dniach 29-30 marca (https://retail-summit.eu ) oraz cyklem kolacji dla profesjonalistów pracujących w branży Retail, FMCG i CPG. Agendę kolacji można znaleźć na: agenda

Udział w kolacjach Tygodnia Dostawców Rozwiązań
Uczestnictwo tylko za zaproszeniem, bezpłatne i niezobowiązujące!

Czego można się spodziewać i kto uczestniczy w spotkaniu?
Kolacje skierowane są do profesjonalistów pracujących dla firm, które obsługują lub mogą obsługiwać branże retail i CPG oferując unikalne narzędzia i rozwiązania. Podczas kolacji odbędą się dyskusje panelowe branżowe z udziałem przedstawicieli branży retail i CPG. W panelach omówione zostaną aktualne trendy rynkowe oraz jak te trendy powinny znaleźć odzwierciedlenie w odpowiednich narzędziach i rozwiązaniach dla Twojej branży. (Jakie są możliwości i wymagania dla dostawców rozwiązań dla detalistów i firm CPG?)
Podczas dyskusji panelowej oraz przy okrągłych stołach istnieje możliwość wymiany pomysłów z przedstawicielami branży oraz z innymi dostawcami rozwiązań.

W każdej z kolacji spodziewamy się udziału około 60 osób.

Gdzie odbywają się kolacje?
Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa plac Artura Zawiszy 1, Warszawa, Polska

Program w pigułce

18.00 – 19.00 Powitalne drinki, przekąski i networking

19:00 – 20:00 Dyskusje panelowe branżowe na temat trendów w handlu detalicznym i CPG oraz potrzeb branży
20.00 – 21:00 Kolacja i dyskusje przy stole podczas kolacji
21:00 – 22:00 Dalszy networking wśród uczestników kolacji

Kto bierze udział?


Kto bierze udział?

Dlaczego warto uczestniczyć w kolacji?
Aby uzyskać lepszy wgląd w to, co dzieje się w branży i być częścią serii nowych inicjatyw, które mają stymulować innowacje w branży owocujące idealnym dopasowaniem potrzeb: konsumentów, branży i możliwości dostawców rozwiązań.



Rejestracja


ESG Industry Insights Dinner Panelists, wrzesień 2022 r.







W poniedziałek 26 września odbyło się pierwsze z serii spotkań Tygodnia Dostawców Rozwiązań dedykowane tematyce ESG. Udział w dyskusji wzięły przedstawicielki firm, dla których zrównoważony rozwój od wielu lat wpisany jest w DNA firmy:
Uczestniczki bardzo jasno i konkretnie wskazywały obszary, w których branża podejmuje działania–było to OZE, zarządzanie efektywnością energetyczną, zwłaszcza przy gwałtownie rosnących jej kosztach, kwestie zamykania obiegu opakowań, działań w kierunku neutralności klimatycznej i związanych z tym wyzwań regulacyjnych. Podkreśliły również potrzebę ograniczenia marnowania żywności, zmiany przyzwyczajeń dietetycznych jako tych, które wpływają na emisje CO2.



Czytaj więcej

Supply Chain Industry Insights Dinner Panelists, wrzesień 2022 r.











 

We wtorek 27 września odbyła się kolejna z serii kolacji w ramach Tygodnia Dostawców Rozwiązań, organizowana przez ECU - Supply Chain Industry Insights Dinner dla dostawców rozwiązań.
Mieliśmy ogromną przyjemność gościć dostawców rozwiązań dla branży logistycznej oraz przedstawicieli branży, którzy w trakcie panelu dyskusyjnego starali się odpowiedzieć na kilka ważnych kwestii takich jak: czy zrównoważony rozwój to koszt czy zysk, zamiana paradygmatu dostawy "na już" na "mniejszym kosztem środowiskowym”,  nie zabrakło również rozmowy na temat potrzeb jakie branża widzi względem dostawców rozwiązań wspierających łańcuchy dostaw



Czytaj więcej

eCommerce Industry Insights Panelists, wrzesień 2022 r.







W środę 28 września naszym cyklu spotkań w ramach Tygodnia Dostawców Rozwiązań odbyła się kolacja eCommmerce Industry Insights Dinner.
Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele firm technologicznych dostarczających rozwiązania dla działów eCommerce, zaś „głos branży” reprezentowali: Artur Rompca eCommerce Director& Digital Alpinus, Łukasz Kuczkowski Head of eCommerce Unilever, oraz Piotr Pydzik Dyrektor Rozwoju Logistyki  Modivo, zaś całość dyskusji poprowadził Maciej Bazyl Dyrektor Strategy&.


Czytaj więcej

Digital Retail Industry insights Panelists, wrzesień 2022 r.











 

czwartek 29 września odbyło się już ostatnie z serii spotkań w ramach Tygodnia Dostawcy Rozwiązań  -
Digital Retail Industry Insights Dinner, które zgromadziło dostawców rozwiązań wspierających digitalizację firm.

Czytaj więcej