Z wielką radością obserwujemy, że nasza inicjatywa dinners2connect cieszy się rosnącym zainteresowaniem w krajach, w których działamy. Rozpoczęliśmy blisko 20 lat temu od zorganizowania kolacji dla prelegentów i współpracowników przed jedną z dużych konferencji, która miała mieć miejsce. W okresie pandemii Covid-19, gdy nie mogliśmy organizować dużych spotkań, format kolacji rozwinął się jeszcze bardziej. Stały się one narzędziem do utrzymywania kontaktu i wymiany doświadczeń dla branży w tych trudnych czasach fizycznego połączenia! Kolacje spotkały się z ogromnym uznaniem uczestników, dlatego uznaliśmy, że chcemy je przygotowywać również dla społeczności niezwiązanych bezpośrednio z organizowanymi przez nas kongresami. W efekcie zaplanowaliśmy 18 specjalistycznych kolacji które będą mieć miejsce w drugiej połowie 2022 roku. Liczymy, że zgromadzą one ponad 1500 profesjonalistów. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Państwem podczas jednej z nich. Jeśli nie otrzymaliście jeszcze zaproszenia do udziału w wybranej kolacji a jesteście zainteresowani udziałem, zapraszam do zarejestrowania swojego zainteresowania – skontaktujemy się!


Casper Haring CEO European Conferences United


Koncepcja Dinners2Connect
Cel
Podczas gdy nasze najważniejsze wydarzenia są w dużym stopniu uzależnione od treści, kolacje przy okrągłym stole Dinners2Connect skupiają się przede wszystkim na nawiązywaniu kontaktów. Wierzymy, że networking podczas tych wyjątkowych spotkań jest niezbędny do rozwijania i doskonalenia umiejętności, bycia na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, jak również poznawania potencjalnych mentorów, partnerów i klientów, oraz uzyskania dostępu do niezbędnych zasobów, które wpływają na rozwój kariery . Uczestnictwo w spotkaniach Dinners2Connect pozwala pogłębić kontakty zainicjowane podczas konferencji. Równie ważny jest fakt, iż dzielenie się spostrzeżeniami, sugestiami podczas tych nieformalnych rozmów, pozwalają nam jeszcze lepiej dostosować treść naszych konferencji do potrzeb uczestników.

Tylko na zaproszenie
Uczestnictwo w naszych kolacjach odbywa się wyłącznie na podstawie imiennego zaproszenia, a dzięki współpracy z różnymi partnerami, udział w nich jest bezpłatny i nie zobowiązuje uczestników do żadnego innego zobowiązania, jak tylko do udziału w interaktywnej wymianie informacji przy stołach. Zapraszamy dyrektorów wiodących firm i staramy się zgromadzić każdorazowo około 65 profesjonalistów. Starannie dobieramy osoby, które zapraszamy i upewniamy się, że spotykają się odpowiednie osoby.

Co dzieje się podczas okrągłego stołu sieciowego Dinner2connect?
Dinners2Connect umożliwia liderom nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z ludźmi o podobnych poglądach. Kolacje odbywają się w wyselekcjonowanych lokalizacjach w centrach biznesowych dużych miast, a uczestnicy mogą wymieniać się pomysłami w kameralnym i nieoficjalnym otoczeniu. Każda kolacja obejmuje wcześniej zaplanowane tematy z punktami do dyskusji, które mają pomóc liderom w stawianiu czoła wyzwaniom biznesowym.


Kolacje skupiają się przede wszystkim na networkingu i dlatego oprócz kolacji przy stole obejmują kilka rotacji networkingowych, dzięki czemu uczestnicy mają różnorodne możliwości wymiany pomysłów z wieloma uczestnikami reprezentującymi różne firmy, branże i regiony. Niezależnie od tego, czy rozmawiasz przy koktajlach i przekąskach, czy tworzysz głębsze relacje wokół wspólnego zainteresowania przy okrągłym stole, nasze kolacje są satysfakcjonującym i ciekawym doświadczeniem.


 

 Różne rodzaje kolacji

Organizujemy trzy rodzaje kolacji:


  • Kolacje konferencyjne organizowane w ramach wstępu do organizowanych przez nas wydarzeń. Kolacje te działają przede wszystkim jako katalizator treści i inspirują uczestników do aktywnego udziału w konferencjach.
  • Oprócz kolacji o charakterze konferencyjnym organizujemy również kolacje dedykowane społeczności, które skupiają określone grupy profesjonalistów.
  • Co więcej, jesteśmy również dumnym organizatorem kolacji tzw. tygodnia dostawców rozwiązań, podczas którego łączymy potrzeby branży z tymi, którzy mogą zaoferować świetne rozwiązania.

Standardowa struktura


18:00 - 19:00

Business networking przy przystawkach i drinkach powitalnych, przystawki serwowane w formie pysznych przekąsek, aby ułatwić nawiązywanie kontaktów.


19:00 - 20:00

Prezentacje na temat spostrzeżeń biznesowych wybranych partnerów


20:00 - 21:00

Kolacja i rozmowy przy stole, obiady serwowane są w formie otwartego bufetu, które dają dodatkowe możliwości networkingu podczas kolacji.


21:00 - 22:00

Business networking i open bar Kraje, w których organizujemy kolacje w II połowie 2022 r.

 

Polska

Rumunia

Czechy

Niemcy

 Jak zarejestrować się jako uczestnik kolacji?

 

Dinners2Connect jest dostępny wyłącznie na zaproszenie i oczywiście z przyjemnością zaprosimy Cię na kolację, jeśli Twój profil pasuje do obecnych uczestników kolacji. Tutaj możesz złożyć wniosek o zaproszenie na konkretną kolację.


Rejestracja

Partnerstwo na Dinners2Connect


Jeśli uważasz, że Twoje narzędzia i rozwiązania idealnie pasują do społeczności, które spotykamy na jednym lub kilku naszych spotkaniach Dinners2Connect, możesz uzyskać więcej informacji i zbadać możliwości na stronie Partnerstwa. jfl;dsfj;sajfk;lasj


Partnerstwo