Partnerstwo

Partnerstwo podczas kolacji networkingowej Dinners2Connect może ogromnie wesprzeć Twoje działania marketingowe. Nie tylko wspaniale jest współorganizować wydarzenie w ciekawym miejscu, to również niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktu z Twoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi w zrelaksowanym i nieformalnym otoczeniu, jak i szansa na zwiększenie sprzedaży.


Jeśli uważasz, że Twoje narzędzia i rozwiązania idealnie pasują do społeczności, które spotykamy na jednym lub kilku naszych spotkaniach Dinners2Connect, skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości współpracy!

Michael Samuel Customer Service Director European Conferences United


Korzyści z partnerstwa ze spotkaniem sieciowym Dinners2Connect


SMART odbiorcy
Spotkania networkingowe Dinners2Connect umożliwiają nawiązanie kontaktu z liderami o podobnych poglądach, którzy dążą do tego samego celu – ulepszenia swoich firm i miejsc pracy. Skupiamy przedstawicieli Twoich potencjalnych klientów, w szczególności tych, którzy stojących przed wyzwaniami, które Twoja organizacja mogłaby pomóc rozwiązać. Wspólnie możemy dostosować grupę docelową do Twoich potrzeb marketingowych i rozwiązań biznesowych.

SMART koncepcje
Spotkania networkingowe Dinners2Connect mają na celu stymulowanie rozmów i dyskusji, a nie wymuszoną sprzedaż produktu lub usługi. Stwarza to wspólne i inspirujące doświadczenie, z którego uczestnicy mogą czerpać korzyści. Dyskusje mogą być dostosowane do tematów istotnych dla Ciebie i Twojej firmy, pozwalając liderom rozmawiać o wyzwaniach, z jakimi się borykają lub trendach i innowacjach, które widzą.


SMART miejsce
Spotkania networkingowe Dinners2Connect odbywają się w łatwo dostępnych miejscach, porą wieczorną, co ułatwia kadrze kierowniczej uczestnictwo w wydarzeniu po pracy. Kolacje odbywają się w wyjątkowych miejscach starannie przez nas wybranych, które tworzą nieformalną atmosferę ułatwiającą nawiązywanie bliskich kontaktów które wzmacniają relacje i zapewniają uczestnikom niezapomniane wrażenia. Wielu uczestników pozostaje z nami dłużej już po zakończeniu oficjalnej części. Jak zostać partnerem spotkania networkingowego Dinner2Connect?


Sprawdź agendę wydarzeń oraz grupy docelowe w którymi planujemy się spotkać. Jeśli będą dla Ciebie interesujące, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób uczestnicy kolacji i Twoja organizacja mogą skorzystać na partnerstwie.


Agenda

 Czy European Conferences United może zorganizować dla nas specjalną kolację?


Zwykle nie organizujemy wydarzeń na prośbę partnera, ale zawsze możesz zaproponować zebranie konkretnej społeczności. Jeśli jest to zgodne z naszym planem i strategią, możemy rozważyć Twoją prośbę o połączenie tej społeczności z Tobą jako partnerem.
W przypadku naszych istniejących kolacji, w niektórych przypadkach możemy dostosować kolacje do potrzeb partnera (partnerów).
Jako gospodarz spotkania Dinners2Connect możesz dostosować listę potencjalnych uczestników do celów biznesowych Twojej organizacji.

 Pakiety partnerskie

 

Nie ma standardowych pakietów dla partnerów, ponieważ są one dostosowane do potrzeb i zainteresowań partnera. Jednakże poniższe elementy są zwykle częścią naszej oferty:

  • Zwiększanie świadomości i zainteresowania Twoją organizacją poprzez nasze działania marketingowe takie jak dystrybucja zaproszeń na kolację
  • Budowanie brandingu na miejscu w recepcji powitalnej i w miejscu spotkania
  • Wykorzystanie czasu przeznaczonego na wystąpienie pomiędzy powitalnym networkingiem a główną kolacją przy okrągłych stołach
  • Adresowanie zaproszeń do kluczowych, najważniejszych klientów, z którymi przedstawiciele Twojej organizacja chcieliby się spotkać i z którymi chcieliby prowadzić wspólnie interesy
  • Udział przedstawicieli Twojej organizacji zasiadających przy kilku okrągłych stołach podczas trwania kolacji
  • Pełnienie roli gospodarza przy stołach z wybranymi kluczowymi klientami kolacji
  • Możliwość kontynuacji działań zainicjowanych podczas kolacji

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: